Partnerystė

Dėkojame mūsų partneriams

Kasdienės komunikacijos su didžiausiais pasaulio IT rinkos gamintojais ir paslaugų teikėjais dėka, visada esame vienu žingsniu priekyje. Vertiname ir palaikome puikius santykius su kiekvienu iš partnerių, dėl to savo klientams galime efektyviai ir užtikrintai teikti individualius sprendimus.

Taip nuolat atnaujiname ir keliame kompetencijas, todėl įgyjame aukštesnius partnerysčių statusus. Mūsų partnerių sąraše – kompanijos, lyderiaujančios IT įrangos, programinės įrangos, tinklų bei saugumo sprendimų srityse.

ACC Distribution
ALSO
Avira
BitDefender
Bitė Lietuva
Canon
Centas
Cgates
Dell EMC
Eproma
FIMA
Lenovo
MikroTik
Rivilė
Senukai
SolarWinds
Spectra Baltic
Telia
WD

Tapkite mūsų partneriu

Tik dirbdami kartu su patikimais partneriais galime pasiūlyti aukščiausios pridėtinės vertės IT sprendimus bei konsultacijas. Esame suinteresuoti kurti ilgalaikę partnerystę, todėl nuolat komunikuojame, dalyvaujame mokymuose, naujausių technologinių sprendimų pristatymuose bei parodose.

Tapę mūsų partneriu, galėsite tiekti aukščiausios kokybės produktus ir sėkmingai konkuruoti IT sprendimų rinkoje.

Norėdami tapti mūsų partneriu susisiekite su verslo plėtros komanda el. paštu info@magit.lt arba numatyta forma.    Mūsų istorija

    Informacinių technologijų bendrovė MAGIT yra sparčiai auganti įmonė, nuo 2006 m. teikianti IT verslo sprendimų paslaugas Lietuvoje, Olandijoje, Danijoje ir Norvegijoje.

    Plačiau apie mus