Paslaugos

Kompiuterių priežiūra

IT ūkio priežiūra prasideda nuo strateginių veiksmų planavimo ir panaudojimo tinkamų priemonių, kurios tarnauja vienam tikslui – užtikrinti nenutrūkstamą bei sklandų kompiuterinės technikos darbą. Mes padėsime ne tik sutaupyti, bet ir pasirinkti šiuolaikiškus sprendimus, kurių dėka palengvinsite savo kasdienes užduotis.

Nuolatinės kompiuterių priežiūros privalumai

  • Profesionalūs specialistai garantuos nuolatinę pagalbą jums prieinamomis priemonėmis. Gedimų šalinimas pas klientą ir neribota pagalba nuotoliniu būdu
  • Mūsų IT specialistas konsultuos visais IT klausimais, puikiai išmanys Jūsų IT ūkį ir bus beveik kaip Jūsų vidinis darbuotojas
  • Nuolatinė kompiuterinės ir programinės įrangos, tinklų profilaktika, remontas, vartotojų konsultacijos ir mokymai
  • Pagal poreikį atsiunčiamos mėnesinės ataskaitos, kuriose matysite visas IT registracijas ir gedimus
  • Išskirtiniai pasiūlymai kompiuterinei technikai ir programinei įrangai

Monitoringas

Nuolatinis kompiuterių stebėjimas

Nuolatinio įrangos veikimo užtikrinimas

Profilaktiniai patikrinimai

Sistemų atnaujinimas

Priežiūra

Veikimo sutrikimų šalinimas

Konfigūracijos darbai

Darbuotojų konsultacijos

Nuotolinė pagalba

Atvykimas į vietą

Darbų eigos stebėjimas

Saugumas

Failų ir operacinės sistemos atstatymas

Periodinis duomenų veiklos testavimas

Duomenų atstatymas

Centralizuota antivirusinė sistema

Tinklo apsauga

Konsultacijos

Vartotojų konsultavimas

IT saugumas

IT projektų vystymas

IT Auditas

Rekomenduojame – Bitdefender Antivirus

MAGIT rekomenduoja – Bitdefender AntivirusSuteiksime Jums visišką saugumą ir nepaprastai lengvą naudojimą už puikią kainą. Ji ypatinga tuo, kad yra užtikrintai saugi ir nebereikalauja tiek daug vartotojų dėmesio – Jūsų nebeerzins jokie iššokantys pranešimai ar būtinumas atnaujinti licenciją. Visą antivirusinės apsaugos veiklą valdys ir stebės MAGIT technikai pagal Jūsų įmonės poreikius. Visa informacija, susijusi su galimais įsilaužimais ar virusais, bendra Bitdefender Antivirus apsaugos būkle, realiame laike atvaizduojama MAGIT monitoringo sistemoje.

Nauja apsaugos technologija – Bitdefender Antivirus antivirusinė programa geba pati aptikti virusus pagal jų elgseną, nors jie dar net nėra aprašyti. Programa tiesiog sustabdo duomenų srautą, jeigu įtaria įsilaužimą.

Jums nebereikės rūpintis licencijų atnaujinimais bei įdiegimu. Antivirusinė programa atsinaujins pati, o MAGIT profesionalai pasirūpins jos priežiūra už tą patį mokestį. Jūsų neerzins nuolat iššokantys pranešimai apie antivirusinės programos pakeitimus. MAGIT technikai pasirūpins kiekvienu antivirusinės programos pranešimu.

Išbandykite Bitdefender Antivirus antivirusinę programą NEMOKAMAI

Plačiau apie kompiuterių apsaugą