Duomenų kopijos

Atsarginis duomenų kopijavimas

lastikiniai 3,5 colio skersmens diskeliai, kurių talpa 1,44 MB buvo plačiai naudojami iki 2000 m., kada juos pakeitė kompaktinės plokštelės ir kitos laikmenos / Nuotr. frankieleon / CC BY
Plastikiniai 3,5 colio skersmens diskeliai, kurių talpa 1,44 MB buvo plačiai naudojami iki 2000 m., kada juos pakeitė kompaktinės plokštelės ir kitos laikmenos / Nuotr. frankieleon / CC BY

Kad Jūsų įmonės ar asmeniai duomenys būtų saugūs ir visada atitiktų naujausius ir aukščiausius saugumo reikalavimus, rekomenduojame automatinę atsarginių duomenų kopijavimo paslaugą – MAGIT online backup.

Tai yra patikimas ir nereikalaujantis dėmesio sprendimas, kuris saugiai daro atsarginę darbinių dokumentų (Ms Office, PDF ir t.t.), duomenų bazių (buhalterinių apskaitos programų) ar viso kompiuterio kopijas. Kopijavimas yra paremtas debesijos technologijomis, kai kopijos daromos 2 kartus per dieną, o 28 dienų duomenys yra lengvai pasiekiami.

Su MAGIT online backup sprendimu, daugiau nereikės prisiminti reguliariai darytis kopijas į vietines laikmenas (USB raktus, kietuosius diskus ir t.t.), kopijos daromos automatiškai į užšifruotus serverius Europoje.

Mes garantuojame, kad Jūsų duomenys yra saugomi saugiai ir patikimai, todėl nelaimės atveju, galėsite nesunkiai juos atsistatyti patys arba mes jums padėsime.

Kasdienis kopijavimas

2 kartus per dieną

Prieiga prie duomenų

28 paskutinės dienos

Duomenų archyvas

12 mėnesių kopijos

Šifravimo standartai

AES 128 | AES 256 | Blowfish 448

MAGIT online backup planai

Serveriui

24 .99 per mėnesį
Plačiau

Kompiuteriui

9 .99 per mėnesį
Plačiau

Dokumentams

2 .99 per mėnesį
Plačiau